Ümraniye Kurye (0216) 521 96 85

İstanbul içi hızlı ve güvenli moto kurye hizmetini en ucuz fiyata alabilirsiniz.

Ümraniye kurye hizmeti sayesinde, ulaştırmak istenilen paketler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcı adrese teslim edilmektedir. İstanbul içerisindeki tüm teslimatlar, Ümraniye de dahil olmak üzere 90 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Buna ek olarak birçok farklı hizmet çeşidi ile müşterilerin her durumda teslimatlarını gerçekleştirebilmesine olanak sağlanmaktadır.

Firmamız Kurye Barış, İstanbul’un birçok ilçesine ve şehir çevresindeki illere güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlı olan kurye hizmetini 7/24 alma imkanı bulunmaktadır.

Ümraniye Kurye Hizmet SeçenekleriÜmraniye Kurye

Firmamız Barış Kurye, Ümraniye ilçesi kapsamındaki kurye hizmetlerinde, birçok farklı seçenek sunmaktadır. Müşterilere sunulan kurye hizmet seçenekleri şunlardır:

 • 7/24 Kurye
 • Acil Kurye
 • Express Kurye
 • VİP Kurye
 • Toplu Dağıtım
 • Anlaşmalı Kurye
 • Tahsilatlı Kurye

Sizin için en uygun olan kurye hizmetini talep edebilirsiniz. Özel motorlar ve deneyimli sürücüler ile 7/24 sizlere sunulan kurye hizmeti, İstanbul ve çevresindeki iller kapsamında müşterilere sunulmaktadır.

Ümraniye Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Kaliteli olanaklar ile sunulan Ümraniye kurye hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar genel olarak şunlardır:

 • Kurye hizmetleri tamamı ile müşteri odağında faaliyet göstermektedir.
 • Birçok farklı kurye hizmet seçeneği sayesinde, müşterilerin durumuna ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun teslimat yöntemi kullanılmaktadır.
 • Kurye hizmeti sayesinde birey ya da kurumların teslimat ihtiyaçları en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.
 • Ulaştırılması gereken eşyaların kargo ve benzeri gönderim seçeneklerinden daha hızlı bir şekilde teslim edilmesi gerektiğinde, kurye hizmetleri bu ihtiyacı karşılamaktadır.
 • Kurye hizmeti kapsamındaki teslim alınan eşyalar, kişiye özel olarak yola çıkartılmaktadır. Bu sebeple kargo ve benzeri gönderim seçeneklerindeki gibi aynı araç içerisinde toplu teslimat gerçekleştirilmemektedir.
 • Deneyimli kuryeler ve güvenilir araçlar sayesinde eşyaların zarar görme ihtimali oldukça az olmaktadır.

Ümraniye Kurye Hizmeti Güvenilir Mi?

Ümraniye kurye hizmetleri kapsamında, en temel amaç eşyaların zarar görmeden alıcıya ulaştırılması olmaktadır. Buna bağlı olarak görevli olan kuryeler, gönderen kişiden alınan eşyaları zarar görmeyecek şekilde paketlemektedir. Bunun yanı sıra eşyanın boyutuna ya da önemine göre daha dikkatli bir sürüş gerçekleştiren kuryeler, hem güvenli hem de hızlı teslimat olanağı sağlamaktadır.

Ümraniye 7/24 Kurye Hizmeti

Firmamız tarafından sunulan güvenilir kurye hizmeti, aynı zamanda 7/24 hizmet olanağı da sağlamaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati, 7/24 kurye hizmetinden yararlanarak ürünlerinizi alıcıya teslim edebilirsiniz. Bu sayede gece vakitlerindeki acil teslimat ihtiyaçları, güvenli ve hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.Ümraniye Kurye

Müşterilerin teslimatlarını alıcıya hızlı bir şekilde iletebilmesi için 7/24 devam eden kurye hizmeti, İstanbul ve Ümraniye’nin yanı sıra Çorlu, Gebze, İzmit gibi şehir dışındaki ilçelere de teslimat olanağı sağlamaktadır.

Ümraniye VİP Kurye Hizmeti

İstanbul Ümraniye ve çevredeki şehirlere VİP kurye hizmeti sunulmaktadır. Müşterilerin özel talepler doğrultusunda tercih ettiği VİP kurye hizmeti, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

VİP kurye hizmeti sayesinde gönderilmek istenen ürünlerin teslimat planlaması, istenildiği şekilde yapılmaktadır. Teslimatın hangi gün gerçekleştirileceği, hangi saatte ulaşması gerektiği gibi unsurlar, VİP kurye hizmeti kapsamında dikkatlice gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak VİP kurye hizmetindeki sürücüler oldukça profesyonel kişilerdir.

Özel teslimat gereksinimleri olduğunda, VİP kurye hizmeti sadece müşteriye odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ümraniye’de olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmetlerine devam eden VİP kuryeler, planlamalarınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından güvenli ve müşteriye özel sunulan Ümraniye VİP kurye hizmetini kullanabilirsiniz.

Ümraniye Kurye Hizmet Fiyatları

Müşteriler için birçok hizmet olanağı bulunduran firmamız, fiyatlar konusunda da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Müşterinin bütçesini zora sokmayan fiyatlar ile İstanbul Ümraniye ve diğer çevre illere kurye hizmeti sunan firmamız, müşterisine her konuda kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Kurye fiyatları genel olarak belirli faktörler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Örnek olarak ürünün teslim alındığı bölge ile alıcı adres arasındaki mesafe çok uzak ise, fiyat da o oranda artabilmektedir. Bunun yanı sıra kurye hizmeti kapsamında seçilen teslimat türü de fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Kurye hizmeti doğrultusunda sunulan fiyatlar, her ne kadar değişkenlik gösterse de genel olarak bütçeye uygun bir aralıkta olmaktadır. Bu sebeple size sunulan tüm kurye hizmet türlerinden güvenli, hızlı ve uygun fiyata faydalanmak için firmamız Kurye Barış’ı tercih edebilirsiniz.

+90532 772 96 85
Barış Kurye
WhatsApp İletişim