Beylikdüzü Kurye (0532) 772 96 85

İstanbul içi hızlı ve güvenli moto kurye hizmetini en ucuz fiyata alabilirsiniz.

Beylikdüzü KuryeBeylikdüzü kurye hizmeti sayesinde Beylikdüzü ilçesinin birçok farklı bölgesine teslimat olanağı firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Birçok farklı kurye seçeneği ile gerçekleştirilen güvenilir ve kaliteli teslimat hizmeti sayesinde gönderiler, en kısa süre içerisinde alıcı adrese ulaşmaktadır.

Ayrıca Barış Kurye olarak sizlere sunmakta olduğumuz kaliteli kurye hizmeti, sadece Beylikdüzü ile sınırlı değildir. Sınırsız bir ulaşım ağına sahip olan firmamız, İstanbul’un her yerine gönderim yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Beylikdüzü’nden Beyoğlu’na ya da farklı semtlerden Beylikdüzü’ ne günün her saati kurye hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Beylikdüzü kurye hizmeti, 7/24 aktif bir şekilde teslimat işlemlerine devam etmektedir. Bu sayede acil teslimat gönderimlerinde ya da geç saatlerde yapılması gereken teslimatlar için de firmamızı tercih etmeniz mümkün olmaktadır.

Beylikdüzü Kurye Hizmet Bölgeleri

Beylikdüzü kurye hizmeti kapsamında Beylikdüzü’nün birçok mahallesinden alınan gönderiler, hızlı ve güvenli bir şekilde İstanbul’un ulaşılabilir birçok bölgesine teslim edilmektedir. Kaliteli kurye hizmetinin Beylikdüzü ilçesinde teslimat olanağı sağladığı mahalleler şunlardır:

 • Barış Mahallesi
 • Beylikdüzü OSB Mahallesi
 • Adnan Kahveci Mahallesi
 • Büyükşehir Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Yakuplu Mahallesi
 • Sahil Mahallesi
 • Marmara Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Gürpınar Mahallesi
 • Dereağzı Mahallesi

Barış Kurye tarafından sizlere sunulmakta olan Beylikdüzü kurye hizmeti, yukarıdaki tüm mahallelere gönderim yapabilmenize olanak sağlar.

Beylikdüzü Moto Kurye Hizmeti

Sizlere hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sunan firmamız, moto kurye hizmetleri ile de birçok teslimat olanağı sağlamaktadır. İstanbul şehrindeki yoğun trafikten etkilenmemek adına tercih edilen moto kurye hizmetleri, teslimatları alıcı adrese en kısa sürede ulaştırmaktadır.Beylikdüzü Moto kurye

Firmamızın moto kurye hizmeti kapsamındaki gönderim seçenekleri şunlardır:

 • Vip Kurye Hizmeti
 • Acil Kurye Hizmeti
 • Toplu Dağıtım Olanağı
 • Ekspress Kurye Hizmeti
 • 7/24 Kurye Hizmeti
 • Anlaşmalı Moto Kurye Hizmeti
 • Tahsilatlı Kurye Hizmeti

Bu seçenekler, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre kullanılmaktadır. İstanbul’daki her bölge için kurye hizmeti sunan firmamız, müşterilerin memnuniyeti için teslimat yöntemlerini geliştirmektedir.

Beylikdüzü Vip Kurye Hizmeti

Vip kurye hizmeti sayesinde İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinden alınan teslimatlar, başka noktalara uğramadan en kısa süre içerisinde alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Vip kurye hizmetinin bir diğer avantajı ise, istediğiniz tarih ve saatte teslimat planlamanızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede kurye hizmetleri, sizin planladığınız saatler içerisinde teslimat işlemlerini halledebilmektedir.

Beylikdüzü vip kurye hizmeti kapsamında, gönderilmesi istenen paketler profesyonel sürücü ve motorlar ile teslim edilmektedir. Bu sayede güvenilir ve hızlı bir kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü 7/24 Kurye Hizmeti

Beylikdüzü ve İstanbul’un diğer ilçelerinden teslim alınan ürünler, haftanın her günü ve günün her saati alıcıya ulaştırılmaktadır. Bu sayede acil durumlar olduğunda, dilediğiniz saatte kurye hizmeti alabilir ve hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü kurye hizmetleri kapsamında görev alan profesyonel kuryeler, gece saatlerindeki teslimat ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. İstanbul’un Beylikdüzü dahil 39 ilçesine teslimat olanağı sağlayan kurye hizmeti, aynı zamanda İstanbul yakınlarındaki illere de teslimat imkanı tanımaktadır.

Beylikdüzü Acil Kurye Hizmeti

Beylikdüzü acil kurye hizmetleri, gönderenin adresinden alıcı adrese en hızlı teslimatı gerçekleştiren hizmetler olmaktadır. Kurye talebinin oluşturulduğu anda yola çıkan acil kurye personeli, gönderenin adresine hızla ulaşmaktadır. Daha sonrasında, gönderenden teslim aldığı paketi başka hiçbir noktaya uğramadan direkt olarak alıcı adrese teslim etmektedir.

Acil kurye hizmetleri kapsamında, hızlı bir teslimat gerçekleştirebilmek için buna uygun motorlar kullanılmaktadır. Örnek olarak Honda CBR model özel motorlar, işlerinde deneyimli kuryeler ile tüm gönderilerin en fazla 60 dakika içerisinde İstanbul’un her noktasına ulaşmasını sağlamaktadır. Teslimat süreci kapsamında sadece bir müşteriye hizmet eden acil kuryeleri, yolda olduğu esnada iletişimde kalarak konumunu takip etme imkanı da bulunmaktadır. Acil moto kurye hizmetleri genellikle iş için veya özel durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Neden Kurye Barış Tercih Edilmeli?

İstanbul’un çok sayıda ilçesine hızlı ve güvenilir bir teslimat hizmeti sunan firmamız, müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerin durumuna, ihtiyaçlarına ve taleplerine göre birçok çeşit gönderim olanağı sunan firmamız, her koşulda teslimat imkanı sağlamaktadır.Beylikdüzü Kurye

Firmamız Barış Kurye, sadece moto kurye hizmeti vermemektedir. Bunun yanı sıra büyük boyuttaki eşya ve benzeri ürünler için araçlı kurye hizmetini, şehirlerarası gönderimler için de uçak ile kargo hizmetini sunmaktadır. Bu gibi olanaklar ile teslimat ihtiyaçlarınızı güvenli, kaliteli ve kısa süre içerisinde tamamlayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90532 772 96 85
Barış Kurye
WhatsApp İletişim